rss rss rss rss rss Bizi Takip Edin:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

Hakkımızda

" Hatırlıyorum da Amiga oyunu çektirmeye gelirdik arkadaşlarla. Oturur disketlere Amiga oyunu çektirirdik. Çok güzel günlerdi. "
-Hakan Serpent

Saints Computer - Hakkımızda
Commodore 64 den önce IBM 5150 den sonra..

Saints Computer, yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır.

img

Biz Kimiz?
İşimizi yenilikçi yapımızla daha da değerli kılmak için çabalıyoruz

80'li yıllardaki hobiye dayanan oyun ve program yapımcılığı yıllarımızın ardından 1992 yılında ticari olarak adım attığımız bilişim sektöründe daima; yenilikçi, öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.

Hedefimiz; en kaliteli ürünleri zengin ürün yelpazemiz aracılığıyla sizlerle buluşturmak ve alışveriş keyfini karşılıklı güvene dayanan bir arkadaşlığa dönüştürmek oldu.

Hizmet vermekte olduğumuz Yeşilköy şubemizde Notebook Teknik Servis ve Yedek Parça Satışı dahil, her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların Kişisel Bilgisayarlar, Yazılımlar, Bilgisayar Bileşenleri, Mobil ürünleri gibi birçok çeşit ürünün satışını ve servisini yapmaktayız.

Misyon - Vizyon

Yaratıcı ve yenilikçi dünya çapında önde gelen lider firmaların geliştirdikleri Bilişim çözüm ve ürünlerini, uzman ve deneyimli iş ortaklarıyla birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda eşzamanlı sunmak ve en çok tercih edilen Katma Değerli Bilişim Teknoloji ürünleri dağıtıcısı görevini başarıyla sürdürmektir.

Saints Computer; Eğitimli, başarılı ve sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı, etik davranışlara sahip olan çalışanlarıyla, öncü, yaratıcı, örnek gösterilen lider bir şirket olarak görmek istiyoruz.

contact

1992 yılından beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.