rss rss rss rss rss Bizi Takip Edin:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPad Servis iPhone Servis Tamiri

"iPad Servis olarak profesyonel ve kaliteli hizmetin adresi Saints Computer'dır."
-Caner Hakoğlu

iPad Servis, iPhone Servis, Apple Teknik Servis Tamir Fiyatı
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt. iPhone Servis iStanbul.

iPad Servis ve iPhone Servis tamir için firmamızda en uygun fiyatlı ve orjinal yedek parça kullanılan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknik Servis Hizmetlerinin en önemli hususlarınızdan biri orjinal yedek parça kullanılmasıdır..

Yeşilköy semtinde teknik servisimize getirdiğiniz Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazlar hemen, arıza tespitini yapıyoruz. Bütçenize uygun fiyatlarla cihazı servisimize bırakıyorsunuz gerekli teknik servis, onarım işlemleri yaptıktan sonra 1-2 gün içinde tekrar Yeşilköy mağazamızdan ürününüzü teslim alabiliyorsunuz. Servis verdiğimiz bakırköy ve çevresinde Yeşilköy dahil Yeşilyurt Florya Şirinevler ikitelli Bahçelievler Avcılar Başakşehir Halkalı Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. Turkcell ve Avea, yetkili servislerin fiyatları pahalı olduğu için tercih edilmemektedir.

Sağlam yapılardan oluşturulmuş bir telefon istiyorsanız tercihiniz mutlaka iPhone olmalıdır. Yapısında metal eşyalar kullanılan bu telefonun yapımında büyük bir işçilik söz konusudur. iPhone telefonlarının diğer cihazlara nazaran çok daha az hasar görmesi bundan kaynaklanmaktadır. Eğer telefonunuzda herhangi bir problem olursa en yakın Apple yetkili servisine giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone Servis ailesine en son katılan 5.  telefon çok büyük yenilikleri de beraberinde getirmiştir. iPhone 4 ve 4s cihazlarındaki ekrandan farklı olarak üretilen ve satışa çıkarılan iPhone 5, daha büyük ekranı ile büyük beğeni toplamıştır. Henüz satışa çıkarılmadan milyonlar tarafından ön siparişi verilen bu cihaz, beklenenleri fazlasıyla karşılamıştır. Alıştığımız iPhone Servis görüntüsünden uzak kalarak boyuna biraz daha büyümüştür. Eninde değişiklik olmamasına rağmen boyunda uzamaya gidilen iPhone 5, geniş ekranı sayesinde kullanıcılar tarafından takdir toplamıştır. Eskiden telefonun yetersiz kaldığı uygulamalar yeni iPhone sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

iPhone 5 her ne kadar alanındaki en iyi telefonlardan biri olmasına rağmen bazı problemleri de beraberinde getirmiştir. Ekran yapısı değiştiğinden dolayı iPhone tamir merkezleri iPhone 5 ön camı değişimi yaparken sıkıntılar yaşamıştır. Çünkü yeni nesil bir ürün olup alışılmışın dışında üretildiğinden dolayı cam uyuşmazlığı baş göstermiştir. Böyle durumlar da telefonunuzda ileride tekrar sorun yaşamak istemiyorsanız iPhone ekran değişimi için Apple yetkili servisini tercih etmelisiniz. Bu servisteki kişiler tüm model cihazlarda eğitimli olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde telefonunuzu tamir etmeyi başaracaktır.

iPhone kullanırken düşürmemeye büyük özen göstermelisiniz. Her ne kadar kasası çok güçlü olup kırılma veya çatlamalara karşı dayanıklı olsa da ekran için aynı şeyleri söylememiz mümkün değildir. Ekranınız çatladığı takdirde geçici çözüm uygulanırsa sürekli iPhone servislerine gitmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka iPhone’u koruyacak aksesuarlar kullanmalısınız. Örneğin son zamanlarda yapılan araştırmalar da göstermiştir ki, koruyucu kapak kullanan kişiler diğerlerine nazaran daha az problem yaşamıştır. Eğer sizler de telefonu düşürdüğünüzde hasar görmesini istemiyorsanız koruyucu kapaklara önem göstermelisiniz. Aksi takdirde sık sık iPhone ön değişimi için Apple servislerine gitmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

Garantili Apple Servis - Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya

Tüm teknik servis hizmetlerimiz ve parçalar 1 yıl garantilidir. Tekrar aynı problemi veren cihazlar tekrar müdahale görür, üçüncü defada müşteri isteğine göre para iadesi koşulsuz iade edilir.

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: İstasyon cad. Latif Psj No1A D1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (212) 663 81 44
GSM: (506) 480 34 59
Teknik Servis: (212) 663 81 44

Açık Adres
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Latif Pasajı içinde

map
Saints Computer

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.