rss rss rss rss rss Bizi Takip Edin:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPhone Servis Bakırköy

"Bakırköy'de güvenilir bir iPhone servisi arıyordum, dükkanlarına gittim iPhone'umun camını 1 saat içinde değiştirdiler, Teşekkürler."
-Burak Büyükdemirci (Bakırköy)

iPhone Servis Bakırköy, iPhone Tamiri Fiyatları
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

Bakırköy Teknik Servisimize gelen arızalı Apple iPhone ve iPad leriniz anında arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazı biza bırakıyorsunuz gerekli teknik servis işlemlerini yaptıktan sonra 1-2 gün içinde ister adresinize teslim ediyoruz isterseniz, Yeşilköy mağazamızdan ürününüzü teslim alabiliyorsunuz. Servis verdiğimiz Bakırköy ve çevresinde Yeşilköy Yeşilyurt Florya Şirinevler Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. Apple ailesinden Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır.

iPhone Servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazı servisimize bırakıyorsunuz gerekli teknik servis, onarım işlemleri yaptıktan sonra 1-2 gün içinde isterseniz adresinize teslim ediyoruz ya da tekrar Yeşilköy mağazamızdan ürününüzü teslim alabiliyorsunuz. Servis verdiğimiz bakırköy ve çevresinde Yeşilköy dahil Yeşilyurt Florya Şirinevler ikitelli Bahçelievler Avcılar Başakşehir Halkalı Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz.

iPhone Servis Teknik Tamiri ve Yedek Parça, Ön Cam Değişimi, Ekran Kırıldı Sorunu.


Apple Servis tarafından üretilmiş ürünlerin hepsi garanti kapsamındadır. Vaat edilen süre içerisinde ürünlerdeki herhangi bir problemde Apple yetkili servisi cihazının onarımını yapmaktadır. iPhone Teknik Servis hizmet anlayışı hakkında birçok makale yazılmaktadır. Özellikle iPhone Ön Cam Değişimi, Home Tuşu Değişimi, Ekran Değişimi, Anakart Tamiri gibi birçok konuda servis veren firmalar apple tarafından uzman sertifikasına sahip olmalıdır. Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli yapılardan oluşmaktadır. iPhone Servis Yedek Parça işlemleri çok kısa sürede yapılmaktadır. Çoğu bölgesinde diğer telefonlara nazaran plastik yerine metal kullanıldığından dolayı çok uzun kullanım olanağı sağlamaktadır. Eğer iPhone’u veya iPad’iniz kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı fiziksel arızaya uğrar ise Dünya’nın her yerinde geçerli olan Apple yetkili servislerinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Telefondaki sorun çözülemeyecek boyutta ise ve problemin üretimden kaynaklandığına kanaat getirilirse yeni bir cihaz verilmektedir. Bu yüzden bozulan telefon veya tabletlerinizi mutlaka Apple servislerine göstermekten kaçınmamalısınız.


iPhone Servis ve iPad Servis içerisinde bulunan iOS işletim sistemi çok kuvvetlidir. Yapılan araştırmalarda Apple ürünlerinde yazılım problemlerinin çok nadir olduğuna rastlanmıştır. Özellikle iPhone telefonları servisi bu konuda oldukça güçlü olup herhangi bir sorun karşısında kendisini tamir edebilme özelliğine sahiptir. iOS işletim sistemi, kendi kendini güncelleyen bir yapıyla kurulmuştur. Herhangi bir teknik servise götürmeden cihazı ayarlar menüsünden kendiniz de güncelleyebilirsiniz. Bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz, aldığınız ürünün içerisinde gelen işletim sistemini dilediğiniz kadar kullanmakta özgürsünüz.
Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli parçalardan oluşturulduğunu söylemiştik. Bu yüzden de iPhone tamir ettirmeye çalıştığınızda çok ciddi rakamlarla karşılaşmanız mümkündür. Örneğin iPhone kapakları neredeyse telefonun %25 fiyatından satılmaktadır. Telefon kasası çizildiğinde veya kırıldığında orijinali ile değiştirmeye kalksanız maddi açıdan zor durumlarda kalabilirsiniz.  


Bakırköy iPhone Servis Noktaları
Bakırköy ve çevresinde bulunan iPhone Servis Hizmetleri

iPhone bozulursa tamire götürebilirsiniz. Ancak orijinal parçaların çok pahalı olması bu seçenek üzerinde tekrar düşünmenize sebep olabilir. Böyle durumlarda orijinale yakın, birebir Apple logolu parçaları kullanabilirsiniz. Hem maddi açıdan oldukça uygun fiyatlarda ürünü yaptırmış olur hem de  görünüş olarak orijinalinden pek farkı olmaz. Böylece telefonunuzu sorunsuz bir şekilde ucuza tamir ettirmiş olursunuz.


Apple, cihazlarına fazlasıyla güvenmektedir. Günümüzde de bozulan iPhone ve iPad sayısı çok nadirdir. Üretimden kaynaklanan sorunlar neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Ancak telefonu veya tableti elinizden düşürdüğünüzde camını kırabilirsiniz. Bu her telefonda rastlanan bir durumdur. Cam, kırılgan yapıdadır. Bu yüzden de kırılmaya çok müsaittir. Böyle durumlarda Apple teknik servislerinden destek alabilirsiniz.

Apple'ın iPhone 5s için bir Ağustos serbest belirten son dedikodular ile, dünya çapında spekülasyon potansiyel iPhone 5'ler özellikleri ile ilgili başlatıldı.

Forbes iPhone 5'ler aslında 2013 yazında dünya pazarında vuracaktır belirttiler - ama Apple'ın yeni amiral gemisi akıllı telefon aslında özellikleri ve görüşler açısından masaya getirecek ne az bilgi var gibi görünüyor.

Birçok teoriler, söylentiler ve iPhone 5'ler özellikleri konu çizerek eğitimli tahminler vardır. Aşağıda en önemli söylentiler bir listesini derledik:

Super HD Ekran ve Kamera (HTC Droid DNA gölgede Said) Geliştirilmiş Pil Ömrü Alan iletişimi civarında Geliştirilmiş Retina için IGZO Ekran + Ekran 128GB depolama sürümü Parmak izi sensörü Siyah & Beyaz ötesinde Çoklu renk versiyonları 'SmartFlash' ile 13MP Kamera Kablosuz Şarj

Apple resmen iPhone 5'ler özellikleri onaylayana kadar Doğal olarak, bu bir tutam tuz ile yukarıdaki noktaların her almak akıllıca olacaktır. Ancak, yaygın olarak bu yaz için rapor ediliyor çıkış tarihi ile, biz çok, çok yakında gerçek iPhone 5'ler özelliklerini bulmak için bekleyebilirsiniz.

IPhone 5s tasarım, BusinessInsider açısından, iPhone 5s son yayınlanan iPhone 5 farksız bakacağız.

Artan depolama alanı ve kablosuz şarj dışında, söylenti değirmen haslittle iPhone 5'ler ve iç ile ilgili teklif. Ancak, Apple muhtemelen iPhone 6 kadar daha hızlı işlemciler önemli değişiklikleri kaydetmek ve alıkoyma unutmayın önemlidir. Ama bu tamamen başka bir hikaye.

IOS 5.1 Yazılım Unlock Kırma İşlemleri 3G 3GS

5.0.1 Donanım Unlock Kırma iPhone 4 ve iPhone 4S

IOS 5.1 version update yükseltme

IOS 5.1 iPhone, iPad, iTouch jailbreak işlemleri 3G, 3GS, 4, 4S

Apple ürünlerinde, Mac OS X Tiger, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Leopard, iMac, Mac Pro, Mac Mini, Macbook Air, Macbook Pro gibi çeşitler için

Apple TV teknik servis ve destek onarımı yedek parçaları.

Time Capsule Airport Express gibi yazılım ve donanımların kurulumları destekleri vs.

iPhone, iPad, Teknik Servis Bakırköy Onarım Tamir Bakım Fiyatları Listesi:

iPhone 5 Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 5S Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 6 Arka Kapak Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 6S Arka Kapak Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 7 Home Tuşu - Hold Button Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 7 Plus Pil Batarya Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 8 Dokunmatik Ön Cam Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 8 Plus LCD Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone X Arka Cam Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı: Sorunuz!
iPhone 11 Pil Batarya Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone 11 Pro Home Button Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Kasa Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Dokunmatik Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Mikrofon Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Kulaklık Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Batarya Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Soket Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Kamera Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!
iPhone Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı : Sorunuz!

iPad 3 Ön Cam Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 3 Arka Kasa Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 2 Dokunmatik Ön Cam Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 2 LCD İç Ekran Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 1 Dokunmatik Ön Cam Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 1 LCD İç Ekran Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 2 Arka Kapak Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 1 Arka Kapak Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 1 Anakart Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 2 Anakart Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad SIM Sıkışması Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!
iPad 3g Ünitesi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!

 

iPhone 5 Piyasaya sürüldükden sonra servis fiyat örnekleri:

iPhone Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı : Sorunuz!


Bakırköy Teknik Servisimize genelde iPhone Modelleri: A1387 - A1431 - A1349 - A1332 - A1325 - A1303 - A1324 - A1241 - A1203 - HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.


CNET gelen son haberlere göre, iPhone 5S zaten üretim aşamasında girdi. İddiaya göre, cep telefonu iPhone 5 ile aynı genel tasarımı tutacağız, ama besbelli daha güçlü donanım ile gelecek. Güya, 5S yeni bir Apple A7 işlemci ve yeni, yükseltilmiş arka bakan kamera paketi olacak. Bu noktada hiçbir daha iyi sonuçlar elde etmek için diğer teknoloji yararlanacaktır eğer atıcı megapiksel yüksek bir miktar ya da olup olmayacağını söylüyorum, ancak iPhone 5 monte kamera olduğu gibi oldukça etkileyici ve herhangi bir potansiyel var iyileşme memnuniyetle daha fazla olmalıdır. Çeşitli analistler 5S satışa gidebileceği zaman hakkında fikirlerini paylaştılar, ama herkes hemfikir görünüyor - gadget Ağustos ayında gelecek bazı iddia, diğerleri Haziran-Temmuz süre içinde piyasaya tahmin ederken. iPhone 6 - Olası Özellikler ve Özellikler İş Insider gelen önceki raporlar iPhone 6 4.8 inç ölçme, büyük boy bir görüntü (en azından Apple'ın standartları) ile geliyor olabileceğini belirtti. Gadget aynı zamanda fiziksel bir "Home" butonu eksikliği olabilir ve tam jest kontrolü yarar olabilir. Bir grup sonraki iPhone muhtemelen neye benzeyeceğini çeşitli imgeler inşa etmiştir. Resimleri resmi oluşturma tasvir yok, ama yukarıdaki yönergelere göre dizayn edilmiştir. Depolama açısından, iPhone 6 daha büyük kuzeni (iPad) aynı tedavi olabilir, ve gibi, yaklaşan yineleme Ayrıca dahili depolama 128 GB ile geliyor olabilir. Yazılım-bilge, bir sonraki Apple amiral gemisi yeni bir işletim sistemini tanıtmak için bekleniyor. Bildiğim kadarıyla cihazın çıkış tarihi gider gibi, spekülasyon bira muazzam miktarda var. iOS 7 iPhone 6, birkaç ay sonra satışa olabilir sonra, WWDC 2013 yılında Haziran ayında tanıttı olabilir, ama kesin bir lansman tarihi teyit edilmiştir. Sonunda, iPhone gibi aranan bir smartphone her zaman dikkat büyük bir çekecek, ve gibi, sızıntıları, söylentiler, fan yapımı bir sürü oluşturur ve spekülasyonlar önümüzdeki birkaç ay (sırasında dökmek devam edecek ) ama bu başka bir hikaye - Bir süre önce ortaya çıkmıştır plastik iPhone yapılmış, ucuz ilişkin söylentiler gibi. Buna göre davranın ve hiçbir şeyin resmi hatırlıyorum ... Apple verene kadar. Vlad Andrici gforgames.com için editör ve teknoloji konuları hakkında yazıyor.

%100 Orjinal Parçalar - 1 Yıl Garantili iPhone iPad Servis Bakırköy

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: İstasyon cad. Latif Psj No1A D1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (212) 663 81 44
Fax: (212) 573 58 12
Teknik Servis: (212) 663 81 44

Açık Adres
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Latif Pasajı içinde

map
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.