rss rss rss rss rss Bizi Takip Edin:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

Macbook Laptop Notebook Servis

"Yeşilköy'ün en eskilerinden olan Saints Computer ile sanırım 6-7 yaşlarında tanıştım. Erkan ve Serkan o senelerden bu güne hiç yaşlanmadılar sanırım :)"
-Can Kaya

PC Laptop, Notebook ve Apple Macbook Teknik Servis Bakım
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

Yeşilköy Mağazamıza acil olarak getirdiğiniz PC Notebook ve Apple Macbook IMac gibi cihazlarınızın anında arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazı bize bırakıyorsunuz gerekli teknik servis işlemlerini yaptıktan sonra 1-2 gün içinde ister adresinize teslim ediyoruz isterseniz tekrar Yeşilköy mağazamızdan ürününüzü teslim alabiliyorsunuz.

Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

Garantili Notebook Onarım / Tamir / Servis - Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya

Tüm onarımlarımız 6 Ay garantilidir. Tekrar aynı problemi veren cihazlar tekrar müdahale görür, üçüncü defada müşteri isteğine göre para iadesi koşulsuz iade edilir.

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: İstasyon cad. Latif Psj No1A D1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (212) 663 81 44
Fax: (212) 573 58 12
Teknik Servis: (212) 663 81 44

Açık Adres
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Latif Pasajı içinde

map
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.